Üniversitemizde Lisans Tamamlama, Lisans Diploması sahibi olmak artık çok kolay. Öğrenci seçme sınavı vb sınavlara girmeden sizde diploma sahibi olabilirsiniz

Uzaktan eğitim ve internet çağı hayatımıza çok kolaylıklar sağladı artık sizde zaman mekan kısıtlaması olmadan üniversite okuyabilirsiniz! Uluslararası geçerliliği olan lisans diplomanız, uzaktan eğitim programıyla siz neredeyseniz oraya gelsin!

   • İsviçre, Avusturalya, Kamboçya, Liberya,  Niue, Somali, Turkand Caicos Islands, Ürdün, Endenozya, Çin kampüsleri bulunan, İngiltere Turkand Caicos Islands merkezli Üniversite

   • Yabancı Dil Şartı Olmaksızın Türkçe Dil Seçeneği ile,

   • Lisans Diplomasına Sahip Olun.

  Lisans Programları 4 Yıl sürmektedir. Üst sınıflardan ders alarak süreyi kısaltma imkanınız vardır.

  Lisans Tamamlama Programları 1,5 Yıl sürmektedir.

  Akademik takvim başlamış dahi olsa önceki dersleri izleyerek her aylık kontenjandan sizde eğitime başlayabilirsiniz. Kayıt zamanı beklemenize gerek yoktur.

  Haftada sadece 3 ile 4 saat ayırarak evden, işten üniversite okuyabilir, çalışma hayatından kopmadan prestijli bir üniversite mezunu olabilirsiniz.

  Öğrenciler, dersleri Online Kampus üzerinden, öğrencinin kendi tempolarına göre belirlediği saatlerde 7/24 takip edilebilmektedir, Türkiye’den Akademisyen Danışman Desteği ve Öğrenci İşleri Hizmeti almaktadırlar.

  Üniversitemizde veya anlaşmalı olunan diğer Üniversitelerde Yüksek Lisans ve Bütünleşik Doktora (Yüksek Lisans ve Doktora eş zamanlı) programlarına kabulde öncelik imkanı elde edebilirsiniz.

  Diplomalar uluslararası geçerliliğe sahiptir. Diplomalarda eğitim dili ve eğitim yöntemi belirtilmemektedir.
  Akademik Kadro ve Kamusal beklentisi olanlar için not: Lisans programlarının ölçme ve değerlendirme (sınav) sistemi denetlenebilir nitelikte olmayıp, ilgili üniversitenin öğrencinin irade ve beyanına güven esasına göre işlemekte olduğundan, Lisans Tamamlama ve Lisans programlarını bitiren öğrenciler, YÖK’ün tanıdığı üniversite dahi olsa YÖK denkliğine başvurabilme garantisi üniversitemiz tarafından verilmemektedir. YÖK denklik başvuruları bireysel olarak yapılmaktadır.

  LİSANS BÖLÜMLERİ BÖLÜMLERİMİZ

  * PSİKOLOJİ

  * SOSYOLOJİ

  * ULUSLARARASI HUKUK

  * SİYASET BİLİMİ

  * ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER

  * İŞLETME

  * FİNANS VE EKONOMİ

  * HUKUK

  * ULUSLARARASI İLİŞKİLER

  Hemen Başvur