Dünyanın çeşitli ülkelerinde 90’dan fazla kampüsü olan, tek uluslararası akredite ve Hükümet/Eğitim Bakanlıkları ile Yüksek Öğretim Kurumları onaylı

St. Clements University Grup, St. Clements Üniversitesi’ne hoş geldiniz

St. Clements ismi, İngiltere Kraliçesi tarafından, Üniversiteye ilk olarak Turks&Caicos Adalarında tescil edildiğinde, Sayın Rektöre tavsiye edilmiş bir isimdir.

Devletlerin Üniversitesi,

St. Clements University Grup Turks and Caicos Adaları Resmi Üniversitesidir.

.

St.Clements University 1995 yılında kurulduğundan beri dünyadaki tüm ülkelere yayılmaya devam etmektedir, Turks and Caicos Adaları Hükümeti Resmi Üniversitesidir

(The Turks and Caicos Islands, being a British Colony, their highest Court of Appeal is the Privy Council). İngiltere Hükümeti Yüksek Öğretim Konseyi tarafından onaylanmıştır (The Privy Council has ruled on numerous occasions, that if an organisation is called a University, it can issue degrees. Thus on the 16th of March, 1995 St. Clements University was registered as a University company in the Turks and Caicos Islands).

St Clements University, öğrencilerine ihtiyacı olan eğitimi ve diplomayı temin eden, en kolay, etkin ve pratik şekli ile öğrencilerine üst seviye öğrenim sunan Uluslararası bir üniversitedir.

Uluslararası derecelerini sürekli olarak ulusal ve uluslararası akredite kurumlarına kabul ettirmeye devam etmektedir.

St. Clements University dünyanın en hızlı akreditasyon ve kampüsleşme zincrindeki üniversitesidir.

Akademik öğrenci danışmanları, öğrencilerin üniversiteye girişinden öğrenciliği sona erinceye kadar geçen süre içinde, eğitim-öğretim ve proje çalışmaları ve öğrencinin yüksek öğretimdeki sorunlarında yardımcı olmak üzere ders veren öğretim elemanları arasından, bölüm/program başkanınca önerilen üniversite’ ce görevlendirilen öğretim görevlisidir. Üniversitenin Akademik Danışmanları aşağıdaki faaliyetleri yerine getirirler:

Uzaktan eğitim ile yüksek öğreniminizi tamamlayabilir, diploma sahibi olabilirsiniz!.